Wonder Kids

Wonder Kids

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Wonder Kids

  Yenidoğan bebekler in cildi hassas olur. Bu nedenle bebeğinize alacağınız kıyafetlerin pamuklu kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Ayrıca bebeğiniz için seçeceğiniz kıyafetlerin çok kalın yada çok ince olmaması gerekir.Wonder Kids Bebek Kıyafetleri tam ihtiyacınıza göredir.

  Doğumdan itibaren 2-3 yaşına kadar bebeğinize giydirebileceğiniz kıyafetleriWonder Kids Bebek Kıyafetleri arasından seçebilirsiniz. Yenidoğan bebekler de kullanabileceğiniz hastane çıkışı 5li set,bebek tulumu,bebek pijama takımı,şortlu bebek takımı,bebek battaniyesi ve bir çok daha ürünüwww.ilkebebe.com adresinden temin edebilirsiniz. Yeni doğacak olan bebeğe ilk alınacak olan kıyafethastane çıkış seti dir.Hastane çıkış setleri5li hastane çıkış seti,10lu hastane çıkış seti,15li hastane çıkış seti ve20li hastane çıkış seti olarak kendi içerisinde ayrılmaktadır. Bu setlerin içerisinde ilk bebek doğunca ihtiyacınız olacak hemen hemen her parça vardır.Bebek battaniyesi nden tutunbebek ağız mendili ne kadar bulunmaktadır. Örneğin20li hastane çıkış seti nin içerisinde;bebek battaniyesi,bebek banyo havlusu,bebek pijama takımı,bebek tulumu,bebek şapkası,bebek çorabı,bebek eldiveni,bebek ağız mendili,bebek göbek bağı,bebek yelekleri bulunmaktadır.

  Günde en az 3 kere bebeğinizin üstünü değiştirirsiniz. O nedenle sizin işinizi kolaylaştıracak kıyafetler seçmelisiniz. Bebeğinize giydirmesi kolay olmalıdır.Önden çıtçıtlı bebek tulumları,çıtçıtlı bodyler vebebek zıbınları tercih edilmelidir. Zaten bebeğinizin göbek kordonu düşene kadarzıbın kullanmanız gerekmektedir. Kordonu düştükten sonra iseçıtçıtlı body kullanılmalıdır. Annelerin en çok kullandığıbebek kıyafeti çıtçıtlı body dir. Eğer dışarıya çıkacaksa çantasında mutlaka yedekteçıtçıtlı body bulundurmalıdır.Çıtçıtlı body hem bebeğinizin belini kavrar belinin açılıp hasta olmasını önler hemde kullanım olarak kolaydır. Kışın soğuklar bebeğinize giydirmeniz içinWonder Kids Uyku Tulumu da bulunmaktadır. Bebeğinizuyku tulumu ile uyurken üzerini açsa bile üşümez.

  Wonder Kids Bebek Tulumu,Wonder Kids Bebek Pijama Takımı,Wonder Kids Hastane Çıkış Setleri,Wonder Kids Bebek Battaniyesi,Wonder Kids Eşofman Takımı,Wonder Kids Bebek Bodyleri nekapıda ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.