Okiedog

Okiedog

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Okiedog

  Annelerin doğumdan önce ilk hazırlaması gerekenanne malzeme çantası dır. Sadece bebek doğumundan önce değil.Emzirme,beslenme,seyehat etme ve kendi özel eşyalarını taşırken de gereklidir .Okiedog anne malzeme çantaları hem anne için hemdebebek için en önemli ihtiyaçlardan biridir. Anne adaylarının çanta seçerken ilk tercih etmesi gereken özellik çantanın çok küçük olmaması ve iç bölmelerinin çok fazla olmasıdır. Bu sayedeanne malzeme çantasına hem bebeğe ait hemde ebeveyne ait eşyalar rahatlıkla koyulabilir.

  Anne adayları doğumdan önceanne malzeme çantası nı hazırlarken öncelikle kendisi içinlohusa sabahlığı,lohusa iç çamaşırı,lohusa geceliği,lohusa terliği,lohusa tacı nı yanlarına almalıdırlar. Annenin bebeği için çantaya koyması gerekenler isebebek battaniyesi,bebek zıbın takımı,bebek tulumu,iç zıbın,çıtçıtlı bebek bodyleri,patikli pantolon,bebek eldiveni,bebek beresi,bebek çorabı,bebek ağız mendili,bebek biberonu,emzik,pişik kremi,ıslak mendil,bebek bezidir. Okiedog anne malzeme çantaları nın iç hacimleri çok geniştir.Bebeğinizin tüm ihtiyaçları nı içerisinde koymanız için iç bölmeleri mevcuttur.

  Okiedog Anne Malzeme Çantaları nın yanı sıra çocuğunuzun okulda kullanması içinokiedog sırt çantaları veokiedog bavullarımevcuttur.

  Okiedog Anne Çantası,Okiedog Sırt Çantası,Okiedog Bavullarıkapıda ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.