Ok Baby

Ok Baby

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    Ok Baby

    Okbaby her zaman,özellikle hassas ve zorlu bebek ve bebek sektörü için,yaratıcılık,güvenilirlik ve güvenlik en yüksek standartları garanti etmektedir. Okbaby üretim koşmak her zaman,her kontrol eder ve her tek parça üretti! Okbaby ürünler yürürlükteki tüm Avrupa standartlarına ve yönetmeliklere uygundur. Okbaby ürünler her zaman bebeğinizin sağlığı düşünerek ürünlerin üretmektedir.

    Okbaby ürünler tamamen bebekler için ürünler ile ilgili Avrupa normlarının gerektirdiği güvenlik gereksinimlerini aşmak gibi mekanik özelliklere sahip. Okbaby tüm ürünlerinde kalite,değer,garanti ve destek sunmaktadır. Onun know-how Okbaby sayesinde müşterilerine daha iyi cevaplar sunmak amacıyla yüksek nitelikli personel kullanarak satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Okbaby yönetim sistemi belgeli ISO 9001:2008 ve üretim koşmak sürekli zaman her yönüyle altında en iyi kaliteyi garanti etmek için kontrol edilir.

    Ok BabyBebek Banyo Sağlığı ürünleri arasında,bebekmaşrapa veküvetlerini,bebek lazımlıklarını sizlere ilkebebe.com bünyesi yoluyla satış kanalında hizmet vermektedir.