Bebe Jou

Bebe Jou

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Bebe Jou

  Yeni doğan bebeğinizin tutmakta bile zorlanırken ona banyo yaptıracağınız sizi kara kara düşündürecektir. Bebeğinize güvenle ve rahat banyo yaptırmanız içinBebe Jou Banyo Bebek Banyo Küvetleri özenle iretilmiştir. File kullanarak bebeğinizi elinizden kaymadan yıkayabilirsiniz. Bebeğinizin banyosunu rahatlıkla yaptırabilmeniz için bir küvet almanız gerekmektedir.Bebe Jou Bebek Banyo Küvetleri bebeğinize banyo yaptırmanızı kolaylaştıracaktır.Giderli Bebek Küveti olduğu için bebeğiniz küvetin içerisindeyken bile gideri açarak küvet içerisinde kirli suyu boşaltıp temiz su ekleyebilirsiniz.Küvet filesi yadaBebe Jou Küvet Oturağı alarak bebeğinizi elinizde tutamadan file yada oturağa oturtarak da yıkayabilirsiniz.Bebe Jou Bebek Banyo Küveti nin ayak ucundabebek şampuanı vebebek sabunu nu koyabileceğiniz sabunluklarda bulunmaktadır. AyrıcaBebe Jou Banyo termometresi de küvetle birlikte gönderilmektedir. Eğerbanyo termometresi nden ayrıBebe Jou Duvar Termometresi de almak istersenizkapı ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.

  Bebeğinizin banyosunu yaptırdıktan sonra bakımınıda yapmanız gerekiyor. Saçlarını taramanız ve tırnaklarını kesmeniz gerekiyor.Bebe Jou Manikür Seti veBebe Jou Fırça Tarak Seti ile bebeğinizin banyodan sonraki bakımını da tamamlayabilirsiniz.

  Biberon ların düşüp dökülmelerini önlemek ve bazende biberonlar ı kurutmak içinBebe Jou Biberon Kutusu alabilirsiniz.Bebe Jou Biberon kutusu nukapıda ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.

  Bebeğinizin kıyafetlerini bezlerini taşımanız için de kaliteli,geniş ve kullanışlı birbebek malzeme çantası almalısınız.Bebe Jou Bebek Bakım çantası ile bebeğinizin kıyafetlerini temiz ve güvenli olarak yanınızda götürebilirsiniz. Bebeklerde çok sık kıyafet değiştirmeniz gerekebilir bu nedenle tercih edeceğinizbebek bakım çantası nın geniş ve kullanışlı olması gerekmektedir.Biberon cepleri olmalıdır. Çanta içerisindepratik alt açma minderi bulunmalıdır. Anneler genelde yanlarında hembebek malzeme çantası nı hem de kendi çantalarını taşımakta zorlandıkları için sadecebebek malzeme çantası ile dışarıya çıkarlar. bu nedenle alacağınızbebek malzeme çantası nın anahtar,telefon vb özel eşyalarınızı da koyabileceğiniz gözleri bulunmalıdır..

  Tüm buBebe Jou Bebek Çantası Alt Değiştirme Matlı,Bebe Jou Thermobath,Bebe Jou Banyo Küvet Ayağı,Bebe Jou Küvet Oturağı,Bebe Jou Bebek Bakım Çantası,Bebe Jou Manikür Seti,Bebek Jou Fırça Tarak,Bebe Jou Biberon Kutusu,Bebe Jou Duvar Termometresi veBebe Jou Sabunluk ve daha bir çok farklı marka ve modeldeki ürünlerekapıda ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.