Tomy

Tomy

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  TOMY OYUNCAK

  Tomy markaoyuncaklar,birbirinden çok çeşidi ileçocuklarınızın vazgeçilmez eğlencesi.Tomy;Güvenli,sağlam ve ergonomik yapılarıyla çocuklarınızın eğitici ve eğlenceli zamanlargeçirmesini sağlar.Tomy oyuncaklar ile bebekleriniz;uyuma veya dinlenme anlarındadinlendirici melodileriyle odasının tavanına yansıma yapanayıcıklar,yıldızlar,aydede,bulutgibi ve daha bir çok sevecen figürlerin yansıyarak oluşturduğu hayal tiplemelerini izlemekten huzur ve mutluluk duyup,daha hızlı uykuya dalmasını sağlar.

  Tomyoyun çıngırakları ise tavana karyolaya ya dabebek arabalarına takılarak,bebeğinizin yol boyunca eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarlar.Tomy IşıklıYarışçı Arabalar bebeklerinizioyun oynamaya teşvik eder ve bebeğinizinerken yaş becerilerini keşfetmesine sebep olur. Bueğlenceli oyuncaklar bebeklerinize neden sonuç ilişkisini öğrenmesine sebep olur.

  TomySihirli Orkestra ise bebeklerinizie müzikle eğlenmenin ve farklı enstürmanların nasıl birleştirilebileceğini öğrenmenin harika yolunu göstererek onlara hem eğlenceli hemde yeteneklerini ortaya çıkarabilecek bir yol göstermiş olur.

  Tomy İlk Albümüm Konuş Benimle ilebebeğiniz, fotoğraflarını saklarken ses de kaydederek muhteşem bir ilk albüme sahip olur.Tomy İlk Albümüm Konuş Benimle aynı zamanda bebeklerini için unutulmayacak bir hatıra da olacak . Çünkü bu albüme yerleştirdiğiniz fotoğraftaki kişinin sesinide kayderek unutlmaz bir hatıra oluşturabilirsiniz.Tomy marka oyuncaklarıwww.ilkebebe.com sitesinden ya daİlke Bebe Mağazaları'ndan temin edebilirsiniz.