Baby 2 Go

Baby 2 Go

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Baby 2 Go

  Bebeklerinoto koltuğu olmadan araca bindirilmesi yasaktır. O nedenleOto koltuğu almak bebeğinizin güvenliği için atabileceğiniz en önemli adımlardan biridir. Araba ile uzak yakın nereye seyahat edilirse edilsin bebeğin güvenliği içinoto koltuğu ile gitmesi gerekmektedir.Oto koltukları kendi içerisinde ayrılmaktadır.0-13 kg oto koltuğu,0-18 kg oto koltuğu,0-25 kg oto koltuğu,9-18 kg oto koltuğu,9-25 kg oto koltuğu,9-36 kg oto koltuğu,15-36 kg oto koltuğu,isofixli oto koltuğu veisofixsiz oto koltuğu gibi modelleri mevcuttur.
  Araca doğru olarak monte edilen oto koltukları kaza anında bebeğin zarar görmesini en az seviyeye indirmektedir.

  Baby 2 Go0-13 kg oto koltukları doğumdan itibaren kullanılabilir. Buoto koltuğu nu tek olarak alabileceğiniz gbtravel sistem bebek arabası alarak onun taşımasını daoto koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Aracınızın emniyet kemeri ile bağlanır. Bu ürün hem dışardabebek taşıması hem evdeana kucağı hemdeoto koltuğu olarak kullanılabilir.

  Baby 2 go oto koltukları www.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan inceleyebilirsiniz.

  Oto koltuğu nda olduğu kadarbebek arabası nda da bebeğinizin güvenliği çok önemlidir. Bu nedenle alacağınızbebek arabası nın markası,kumaşı,kasası çok önemlidir.5 noktalı emniyet kemeri olmalıdır.Baby 2 go bebek arabaları nın5 noktalı emniyet kemerivardır. Hafif ve kolay kullanılabilir olmalıdır. Bebek arabaları da kendi aralarında modellere ayrılır.Çift yönlü bebek arabaları,ikiz bebek arabaları,tek yönlü bebek arabaları,ikiz bebek arabaları,üç tekerlekli bebek arabaları vetravel sistem bebek arabaları gb modelleri vardır.

  Baby 2 Go çift yönlü bebek arabaları ile dilerseniz bebeğinizi görerek de seyahat edebilirsiniz. Bazıbebekler rahatına çok düşkündür. Bu gibi durumda ise bebeği dışarıya bakar şekilde gezdirebilirsiniz.

  Baby 2 Go Baston Puset Bebek arabaları hafiftir. Kolay katlanıp açılabilir. Bu sayede anne tek başına bile olsa taşıyabilir ve katlayabilir. Çok pratik ve hafif olduğu için anneler tarafından çok tercih edilmektedir.

  Baby 2 Go Çift Yönlü Bebek Arabası,Baby 2 Go Ana Kucağı,Baby 2 Go Taşıma,Baby 2 Go Oto Koltuğu,Baby 2 Go İkiz Bebek Arabası,Baby 2 Go Travel Sistem Bebek Arabası,Baby 2 Go 3 tekerlekli Bebek arabası,Baby 2 Go Tek Yönlü Bebek Arabası ve daha bir çok ürünekapıda ödeme,havale vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan inceleyebilirsiniz.