Kraft

Kraft

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Kraft

  Dünyanın en iyi markalarından biri olanKraftınbebek arabası,park yatak-oyun parkı,ateş ölçer,telsiz,göğüs pedi,göğüs pompası gibi bir çok ürünü mevcuttur.

  Bebeğinizin doğumundan itibaren size katkı sağlayacak ürünlerdir bunlar.

  Bebeğinizin ateşi yükselince anında müdahale etmek için her zamanbebek bakım çantasında 1 adetateş ölçer bulunması gerekmektedir. Çantanızda bulunan buateş ölçer sayesinde bebeğiniz ateşlendiği zaman hemen telaşlanmayın. Ateşi yükseldiği anda müdahale edebilirsiniz.Ateş ölçer sadecebebek bakım çantasında değil evinizdeki ecza dolabında bulunması gereken bir araçtır. Ateş nasıl ölçülür? Kulaktan ateş ölçüm,alından ateş ölçüm,koltuk altı ateş ölçüm,ağızdan ateş ölçüm ve makat ateş ölçüm olmak üzere 5 farklı ateş ölçüm vardır. Uzmanların en çok tercih ettiği ölçüm makattan ateş ölçümdür. Çünkü kesin sonuçlara bu yolla ulaşılabilir.

  Bebeğiniz yüksek ateş boyutuna ulaşmadan sizlerKraft ateş ölçerler ile önlem alabilirsiniz. Bu durumda bebeğinizin ateşi yükselince hemen ılık bir su ile ona duş aldırınız. İnce ve hafif giysiler giydiriniz.

  Kraft bebek sağlık ürünleri yanı sıratelsizleri de mevcuttur.Telsizler anne bebeğinin yanında değilken bile onu duyabilmesi görebilmesi için ebeveynler için özel olarak tasarlanmıştır.

  DoğruTelsiz Nasıl Olmalıdır?

  Frekans ayarı,ses ve ışık,titreşim,çift taraflı kullanım,boy gibi temel özellikleri olması gerekmektedir.Çift taraflı kullanım en çok tercih edilenbebek telsizleri arasındadır. Çünkü anne bebeğinin sesini duyduğu anda bebeğinin yanına ulaşana kadartelsiz aracılığı ile seslenerek bebeğinin anne sesi ile sakinleşmesini sağlayabilir.

  Bebek telsizlerinde ses ve ışık ayarı da çok önemlidir.Telsizin sesi kısık bile olsa anne yada babatelsizin üzerinde uyarı veren ışık sayesinde bebeğinin sesini ışıklı gösterge sayesinde izleyebilir. Ses ve ışık özelliğin yanı sıratitreşim özelliği debebek telsizlerinde anne ve baba için büyük kolaylık olacaktır.

  Ebeveynlerin en çok tercih ettiğitelsizler arasında birde ebatı küçük olantelsizler yer almaktadır.Kraft bebek telsizleri ebat olarak hem küçük hem de hafiftir. Bu sayede annetelsiz evde işi varken rahatlıkla cebinde taşıyabilir.

  Bu özelliklerin yanı sıra bazıbebek telsizlerindekamera,saat,termometre,müzik gibi özelliklerde bulunmaktadır.

  Kraft ürünleri arasında ebeveynin işini kolaylaştırangöğüs pompası vegöğüs pedleri bulunmaktadır.

  Çalışan anneler içingöğüs pompası bir ihtiyaçtır. Çalıştığı saatler içerisinde bebeğininanne sütü ile beslenmesini sağlamak için işe gitmeden öncegöğüs pompası ile sütünü sağarak gün ortasında bebeğinin anne sütünden yararlanmasını sağlar. İlk aylar anne göğsündeki süt kanalları kapalı olurgöğüs pompaları süt kanallarının açılmasında da büyük rol oynamaktadır.Kraft Göğüs pompalarında datekli göğüs pompaları,ikili göğüs pompaları,manuel göğüs pompaları,elektirikli ve pilli göğüs pompaları,ve birdehastane göğüs pompaları olmak üzere farklı modelleri vardır.

  Göğüs pedleri ise anne sütünün akarak kıyafetine geçmesini önler.

  Kraft Göğüs Pompası,Kraft Göğüs Pedi,Kraft Ateş Ölçer,Kraft Telsiz,Kraf Süt Saklama Poşeti ve buna benzer bir çok ürünüwww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazalarında bulabilirsiniz.