Chicco

Chicco

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Chicco

  Bebek beslenme ürünlerinin en önemlilerinden biribiberondur. Sağlık açısından en çok tercih edilencam biberon dur.Bebekleresüt,su meyve suyu gibi gıdaların verildiği şişeyebiberon denir.Chicco biberonlar doğumdan itibaren kullanılabilir. Dilersenizbiberon ucunu değiştirerek debebeğinizinayına uygun emzik kullanabilirsiniz.Bebeğiniz için seçeceğinizbiberonunkolik gaz sancısı azaltmaya yardımcı olması gerekmektedir.Chicco Eğimli biberonlar da bu özellik mevcuttur. Ayrıca bebeğinizin ayına uygun ml de seçmelisiniz. Bebeğinizin mamasınıbiberon ile birlikte ısıtmanız için özel olarak tasarlanmışChicco biberon ısıtıcıları mevcuttur.

  Bubiberonların uçlarında eskime vebebeğinizin ayına uymama durumlarıda olacaktır. Bu durumdabebeğinizin ayına uygunbiberon emziğiniwww.ilkebebe.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

  Eğer sütünüz azsabebeğinizanne sütü emmiyorsa,artık parmaklarını emmeye başladıysa bu durumdabebeklerinize yalancı emzik vermeniz gerekmektedir. Çünküyalancı emzikbebeğinizin emme duyusunda doyuma ulaşmasını sağlar. Bebeğinizin emziğini kaybetmemesi içindeChicco Figürlü emzik zinciri çeşitlerini dewww.ilkebebe.com adresinden temin edebilirsiniz.

  Bebeğinize bubebek beslenme ürünlerini seçerken sağlık açısından da sorunsuz olduğunu araştırmanız gerekmektedir.Chicco biberon,Chicco Emzik,Chicco Biberon Emziği,Chicco Alıştırma Bardağı,Chicco Pipetli Bardak gibi beslenme ürünlerindebebek sağlığına zarar verecek bir malzeme kullanılmamıştır. Bubebek beslenme ürünleri ilebebeğinize mama yedirirkenbebeğinizin kıyafetinin kirlenmemesi içinChicco Kullan At Kağıt Önlüktercih edebilirsiniz.Kullan At Önlük ilebebeğinizin kıyafetlerinin kirlenmesini önleyebilirsiniz.Kullan At Bebek Önlüklerinibebek malzeme çantasında taşıyabilir ve kullanımı bittikten sonra çöpe atabilirsiniz.Chicco Kullan At Bebek Mama Önlüğü www.ilkebebe.com adresinden inceleyebilirsiniz.

  Chicco Bebek Beslenme Ürünleri ile birlikteChicco Bebek Banyo Ürünleri veBebek Bakım Ürünleri de mevcuttur. Bebeğinize güzel bir banyo yaptırıp onu kuruladıktan sonra tırnaklarını kesebilmeniz içinbebek tırnak makasları vardır. Bubebektırnak makaslarıilebebeğinize zarar vermeden tırnaklarını kesebilirsiniz. Tırnakları kesildikten sonraChicco Islak Mendil ile bebeğinizin ellerini silebilirsiniz. Çünkü tırnak aralarında oluşan ufak tozlar kesilincebebeğinizin parmaklarının üzerinde kalabilir ve eğer bebeğiniz parmaklarını ağzına götürürse mikrop kapabilir. Bu nedenleChicco tırnak makası ilebebeğinizin tırnaklarını kestikten sonraChicco Islak Mendil ile ellerini silmelisiniz. AyrıcaChicco ıslak mendili bebeğinizin bezini değiştirirkende kullanabilirsiniz.Bebeğinize banyo yaptırırken kulaklarına da su kaçmış olma ihtimali vardır. Bunun için Chicco Emniyetli Kulak Temizleme Çubuğu ilebebeğinizin kulağındaki suları temizleyebilir ve bu sayede bebeğinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Bebeklerde sık sık burun tıkanmalarıda olmaktadır. Bunun içinChicco Burun Aspiratörleriüretilmiştir.Bebeğinize rahatsızlık vermedenChicco Burun Aspiratörü ile burnunu temizleyebilirsiniz.Bebekler ilk doğdukları aylarda çok hassas olurlar. Giyecekleri kıyafetler ile anne karnındaki sıcaklığın korunması gerekmektedir. Korunmaması durumunda bebeğiniz hasta olabilir. Ateşi yükselebilir. Ateşinin yükseldiğini hissettiğiniz an hemen panik yapmanıza gerek yok.Chicco Ateş Ölçer ile bebeğinizin ateşinin kaç derece olduğunu öğrenebilir ve o anda müdehale edebilirsiniz. İlk aylarda hassas oldukları için en ufak tozdan bile rahatsızlık duyabilirler. Bebeğinizin odasında mutlakaChicco Buhar Makinesi bulunmalıdır. Bebeğinizin solunumunu rahatlatacaktır.Chicco Bebek Şampuanı,Chicco Pişik Kremi,Chicco Bebek Parfümü,Chicco Bebek Yağı,Chicco Banyo Köpüğü,Chicco Vücut Losyonu,Chicco Masaj Yağı,Chicco Anne Kozmetik Çantalı seti de vardır. Tüm bubebek bakım ürünleri,Bebek Banyo Ürünleri,Bebek Beslenme Ürünleriniwww.ilkebebe.com adresinden temin edebilirsiniz.

  Bebeklerde kıyafet seçimide çok önemlidir. Öncelikle alacağınızbebek kıyafetleri nin pamuklu kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Çok kalın yada çok incebebek kıyafetleri tercih edilmemelidir. Pamuklu ürünler genellikle orta kalınlıktadır. Vebebeklerilk doğdukları aylarda hassas oldukları için giyecekleri kıyafetler ile anne karnında sıcaklığın korunması gerekmektedir.Chicco Bebek Tulumu,Chicco Bebek Hastane Çıkışı,Chicco Bebek Hastane Çıkışı 5li Set,Chicco Bebek Pijama Takımı,Chicco Bebek Bodyleri,Chicco Bebek Pantolonu,Chicco Bebek Patikleri pamuklu kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin sağlığına zarar vermez. Bir anne hastaneye doğuma gideceği zamanbebek malzeme çantası nın içerisinde mutlakaiç zıbın,Dış Zıbın,Patikli Pantolon,Bebek Pijama Takımı,Göbek bağı,Bebek Battaniyesi,Islak Mendil,Ağız Mendili,Bebek Banyo havlusu,Bebek tulumu bulundurmalıdır. Bubebek kıyafetleri ninbebek malzeme çantasında bulundurulması ebeveyne büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu parçaları tek tek almak yerine genellikle annelerhastane çıkış setleri tercih etmektedir.Hastane Çıkışı 5li Set (Zıbın Takımı),Hastane Çıkışı 10lu Set,Hastane Çıkışı 15li Set veHastane Çıkışı 20li Set olarak 4 çeşit hastane çıkış seti bulunmaktadır. Buhastane çıkış setlerinin paket içeriği değişmektedir. Ancak Herhastane çıkış Setinin içerisinde yukarı bahsettiğimiz parçaların geneli bulunmaktadır.Chicco bebek kıyafetleri ve farklı model ve markadakibebek kıyafetleri niwww.ilkebebe.com adresinden inceleyebilirsiniz.

  Chicco Mama Sandalyeleri ile bebeğinize mama yedirmek artık çok daha kolay.Mama sandalyeleri anneler için çok büyük kolaylıktır. Ayrıca bebeğinizin masada yemek yeme eğitimine de büyük katkı sağlayacaktır.Bebek mama sandalyesinde oturup oyuncakları ile oynarken anne rahatlıkla bebeğine mamasını yedirebilir.Chicco Bebek Mama SandalyeleriBebek için yemek hemde oyun olanı olarak da kullanılabilir.Mama sandayeleri nin de modelleri vardır.Portatif mama sandalyeleri,Yüksekliği ayarlanabilen mama sandalyeleri,Sırt kısmı ayarlanabilen mama sandalyeleri,Çift Kılıflı mama sandalyeleri,Çift tepsili mama sandalyeleri gibi modelleri vardır.Mama sandalyesi seçerken dikkat etmeniz gereken konulardan biri ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Kumaşı silinebilir olmalıdır. Bebeğiniz mamasını yerken dökülse bile silinince leke kalmamalıdır.Çift tepsili mama sandalyesi tercih ederseniz üst tepsisi kirlense bile üst tepsiyi çıkarı alt tepsiyi kullanabilir.Mama sandalyesi nin tepsinin çıkmasıda çok önemlidiri. Bebeğinizin yaşı ilerleyince kendisi yeme alışkanlığı kazanacaktır. Sizinle beraber masaya oturmak isteyecektir. Eğer tercih ettiğinizmama sandalyesi nin tepsisi çıkarsamama sandalyesi ni masaya yaklaştırarak bebeğinizin kendi yeme alışkanlığını kazanmasına yardımcı olursunuz ve sizinle beraber yemek yeme mutluluğunu da yaşar.Chicco Bebek Mama Sandalyeleri niwww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazalarından inceleyebilirsiniz.

  Bir çok anne bebeğini uyutmakta zorluk çeker. Saatlerce bebeğini ayağında sallamak zorunda kalabilir.Chicco ana kucakları ile bebeğinizi saatlerde ayağınızda sallamanıza gerek yok. Doğumdan itibaren kullanılebilen buana kucakları annelerin çok işine yarayacaktır.Chicco Ana kucaklarında sallanma özelliğinin yanı sıra müzik sistemide vardır. Bebeğinizianakucağında salarken müzik düğmesine de basarak onun huzur içinde uyumasını sağlayabilirsiniz.

  Ebeveynler artıkbebeklerine araba alırken çok büyük araştırmalar yapıyorlar. Çünkü her zamanbebeklerine en iyisini almak istiyorlar.Chicco bebek arabaları hem kaliteli hemde kullanımı kolay olduğu için anneler tarafından en çok tercih edilenbebek arabaları dır.Bebek arabalarının da modeli bulunmaktadır.Travel Sistem bebek arabası,Çift yönlü bebek arabası,Tek Yönlü Bebek Arabası,Üç Tekerlekli Bebek Arabası,İkiz Bebek Arabası gibi modelleri vardır.Chicco Travel Sistem Bebek arabaları doğumdan itibaren kullanılabilir.Ana kucağı ise hemtaşıma hemdeoto koltuğu olarak ebeveyn aracında kullanabilir. Ebeveynlerin en çok tercih ettiği modellerden biridir. Çünkü bebeklerini kendi araçlarınaoto koltuğu olmadan bindirmeleri yasaktır. Eğer tek bibebek arabası alırlarsa ekstradanoto kotluğu da almaları gerekecektir. Ayrıca ana kucağı almamak içintravel sistem bebek arabası tercih etmektedirler.

  Chicco Çift yönlü bebek arabaları ilebebeğinizi görere de dışarıda seyahat edebilirsiniz.Çift yönlü olması hem anneninbebeğini görmesi hemde bazen bebeğin güneşten korunmasına yardımcı olacaktır.Doğumdan itibaren kullanılabilir. Sırt kısmı düz yatar ve doğumdan itibaren kullanılabilir olduğu için bu model de anneler tarafından tercih edilmektedir.

  Chicco Baston Puset Bebek arabaları ise hem katlanınca az yer kaplar hemde katlandığı zaman baston şekilini alır. Katlaması kolaydır. Anneler uzun süre kullanabilmek adınabaston puset bebek arabalarını da tercih ederler. Bubebek arabaları nın ön tekerlekleri 360 derece dönebilir. Bu sayede annebebek arabası na istediği gibi yön verebilir.Chicco Baston Puset Bebek Arabaları hafiftir. Anne bir kucağında bebeği varken diğer eli ilebebek arabasını taşıyabilir. Taşıması kolaydır.Ekonomik Baston Bebek Arabası ve bir çok farklı model debebek arabasınıwww.ilkebebe.com adresinden inceleyebilirsiniz.

  Chicco İkiz Bebek arabaları nda da 2 model bulunmaktadır.Yan Yana ikiz bebek arabası veArka Arkaya ikiz bebek arabası olarka 2 modeli vardır.İkiz bebek arabaları nda en çok aranan özellik hafif ve katlanınca az yer kaplıyor olmasıdır. Çünküikiz bebek arabası olduğu için ilk olarak akla gelen ürünün ağır olmasıdır. Ancak Baston tarzda olanikiz bebek arabaları katlanınca az yer kaplar ve hafiftir. Ayrıca dörde katlanabilenikiz bebek arabaları da bulunmaktadır.Chicco İkiz bebek arabaları na ve farklı marka ve modeldekiikiz bebek arabaları nawww.ilkebebe.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Tümchicco bebek bakım ürünleri,Chicco banyo ürünleri,Chicco Bebek Giyim,Chicco Bebek Arabası,Chicco Bebek Beşiği,Chicco Ana Kucağı,Chicco Mama Sandalyesi veChicco Bebek Beslenme ürünleri ni adresindenkapıda ödeme,havale vekredi kartı ile vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.