Graco

Graco

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Graco

  Anne ve babalarınbebekleri için yapmış olduğu ihtiyaç listesinin ilk başında park yatakları (oyun parkları) gelmektedir.Graco'nun da birbirinden farklı modellerdeoyun parkları bulunmaktadır.Park yataklar öncelikle bebeklerin konforlu,rahat ve güvenle uyumaları için tasarlanmıştır. Bunun yanı sırapark yataklar hafif,katlanıp çanta şeklinde taşınabilen,uzun yada kısa seyahatlerinizde rahatlıkla ebeveynlerin yanların götürmeleri için de tasarlanmıştır.Park yataklar doğumdan itibaren 3-4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilir. Ebeveynler genelliklepark yatakları kendi yanlarında kullanmak için tercih ederler. Bebeğin odasında isebeşik vebebek odası takımları bulundurmaktadırlar.Yeni doğanbebekler ilk aylarda çok sık uyandıkları için ve annenin bebeği sürekli emzirmesi gerektiği için bebeğin ilk aylar annesinin yanında olması daha uygun olacaktır.

  Park Yatak Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Alacağınızpark yatağın ara hamak katır olmalıdır. Ara kat bebeğinizin ilk aylarındapark yatağın üst katında rahatlıkla ve güvenle yatması için tasarlanmıştır. Hareketlenme dönemine kadar üst katta bebeğiniz hareketlenince isepark yatağın alt katın da yatabilir. Bebeğin üst katta yatması annenin bebeğe daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.Oyun parkının sallama ayaklarını takarak bebeğinizin uyuması içinbeşik şeklinde de kullanabilirsiniz.

  Alt katta isebebek hareketlendiği zaman kullanılır. Ayrıca alt kat aynı zamandabebek için oyun bahçesi şekilinde de kullanılabilir.Graco park yatağın ayak ucu kenarındaki fermuarlu oyun kapısı sayesindebebeğiniz oyun oynarken istediği zamanpark yatağına girip çıkabilir. Bu sayede ebeveyn evde işini yaparken bebeğipark yatağının içerisinde güvenle oyununu oynayabilir.Park Yatakların içerisine genelliklevisko yatak tercih ediliyor.Visko yatakları bebeklerin sırt şekillerini alır ve konforla uyumasını sağlar. Ayrıcaoyun parkı uyku setleri de alınmaktadır.

  Bebek arabası da ebeveynin ihtiyaçları arasındadır. Bir çokbebek arabası çeşiti bulunmaktadır. Ancak bunların arasında tercih edilecek olan sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olana karar vermenizdir. Öncelikle seçilecekbebek arabasının hafif ve taşınabilecek boyutta olmasıdır. Çünkü ebeveyn tek başına dışar çıktığı zaman bebeği kucağındayken rahatlıklabebek arabasını katlanyıp taşıyabilmelidir. Bu nedenlebebek arabası almadan önce mutlakabebek arabasının ağırlığını sorarak almanız gerekmektedir.Bebek arabalarının ön tekerleklerinin 360 derece dönmeleri de çok önemlidir. Ebeveynbebek arabasını sürerken bu sayede rahatlıklabebek arabasına yön verebilir. Ayrıcabebek arabalarında fren sistemide mutlaka olmalıdır. Yokuş aşağı giderkenbebek arabasının hızlı bir şekilde inmesini fren sistemi ile önleyebilirsiniz.

  Bebek arabalarının da çeşitleri vardır.Travel Sistem Bebek Arabası,Çift Yönlü Bebek Arabası,Baston Puset Bebek Arabası,Üç Tekerlekli Bebek Arabası,İkiz Bebek Arabaları,Tek Yönlü Bebek Arabaları olarak farklı farklı modelleri mevcuttur.

  Graco Travel Sistem Bebek Arabaları hembebek arabası hemde0-13 Kg Oto Koltuğundan (Taşımadan) oluşmaktadır. Bu ürünler0-13 kg taşıma sayesinden doğumdan itibaren kullanılabilir. Aynı zamanda0-13 Kg Oto koltuklarıda kendi aracınıza emniyet kemeri ile bağlayarak da kullanabilirsiniz. Bu şekilde bebeğiniz kendi taşıtınızdayken de güvenle yolculuk yapabilirsiniz.

  Graco Çift Yönlü Bebek Arabaları ile anne bebeği görerek debebek arabasını kullanabilir. Ve bazendeçift yöne alarak bebeğini güneşten koruyabilir.

  Graco İkiz Bebek Arabalarında da modeller vardır.Yan Yana İkiz Bebek Arabaları veArka Arkaya İkiz Bebek Arabalarıdır.Yan Yana olan ikiz bebek arabalarında sırt kısmı birbirinden bağımsız hareket edebilir. Bu sayedebebeğinizin biri uyurken diğer oturup etrafını seyrederek seyahat edebilir.Arka Arkaya İkiz Bebek Arabaları ise genelliklekardeş arabasıolarak geçer. Çünkü arka koltuk tam düz yatabilir. O nedenle arka koltuğayeni doğan bebeğinizi oturtabilirsiniz. Ön kısmı ise düz yatmadığı için yaşı büyük olanbebeğinizi yatırabilirsiniz. Ancak her ikibebeğinde yaşları birbirine yakınsa ve artık oturmaya başladılarsaarka arkaya ikiz bebek arabalarınıda tercih edilebilirsiniz.İkiz bebek arabaları genel olarak büyük olur. Ancak bunlar içerisinde debaston ikiz bebek arabaları vedörde katlanabilen ikiz bebek arabaları mevcuttur. Bu özellikte olanİkiz bebek Arabaları hem hafiftir hemde az yer kaplar.

  Graco Mama Sandalyeleribebek beslenmesivebebeğin beslenmeye alışmasında büyük rol oynar. Amamama sandalyesi seçerken bebeğinizin beslenmesinin yanı sıramama sandalyesi üzerinde eğlenceli vakitler geçirmesine de yardımcı olacaktır.Mama Sandalyesinde eğlenceli zaman geçirmesiBebeğinizin beslenme alışkanlığı kazanmasına da yardımcı olacaktır. Bunların yanı sıramama sandalyeleri annelerinde işlerini kolaylaştırır.Graco Mama Sandalyelerinin sırt kısımlarında yatma yaslanma ve oturma pozisyonu bulunmaktadır. Bu sayede bebeğinizin yemeğini yedirdikten sonra yatma pozisyonuna alarak bebeğinizinmama sandalyesi üzerinde de uyumasını sağlayabilirsiniz.

  Graco Elektirikli Salıncaklarsayesinde bebeğiniz de bebeğiniz eğlenceli dakikalar geçicerektir. Aynı zamanda busalıncakları bebeğinizin uyku zamanında da kullanabilirsiniz.

  Yaz gelince bir çok ebeveyn tatile gider. Seyahat ederken kendi aracınızda mutlakaoto koltuğu olması gerekmektedir. Graconun her kg daoto koltuğu mevcuttur.Graco oto koltukları ile güvenle seyahat edebilirsiniz.

  Graco Oto Koltukları,Graco Bebek Arabaları,Graco Salıncaklar,Graco Mama Sandalyeleriniwww.ilkebebe.comadresinden veilke bebe mağazalarından bulabilirsiniz.