Lullaby

Lullaby

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    LULLABY

    Lullaby markası üretim yaptığı yılın trendlerine göre anneler için şık,hafif,ve alımlı anne çantaları üretmektedir. Anne çantalarının öncü markası olan lullaby anne çantalarının en büyük özelliği tümünün makinotaj olmaması ve özel el ürünlerinin de imal edilmiş olmasıdır.Lullaby anne çantaları konforlu ve şık olmasının yanı sıra ürettiği anne çantalarında geniş hacme ve ihtiyaçların karşılanabileceği çanta modelleri üretmektedir.

    Lullaby çantalar çok gözlü olup biberonluk gözü,bebek bezi bölmesi gibi bir çok bölmeye sahiptirler. Bu bölmeler sayesinde anneler yanlarında ihtiyaçtan dolayı taşıması gereken bebek bezlerini,biberonlarını,bebek emziklerini,kıyafetlerini,havlularını ve bebeklerine ait olan tüm bebek eşyalarını lullaby anne çantaları sayesinde kolaylıkla taşıyabilirler.

    Lullaby çantalarının büyük kısmı özel el imalatı ve el yapımı olduğundan dolayı çantaları makinaya atmayınız. Lullaby çantaların temizliği nemli bir bez veya köpüklü bir süngerle el ile yapılmalıdır. Eğer köpüklendiyse yine kuru bir sünger köpüğü son olarak temizlenmeli ve böylelikle temizliği sağlanmalıdır.