Little Bee

Little Bee

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Little Bee

  Bebekler in sağlıklı bir şekilde büyümeleri için uyku çok önemlidir. Bu nedenle bebeğinizin her yerde rahat bir uyku uyuması içinoyun parkı (park yatak) tercih etmelisiniz. Katlandığı zaman küçülür ve çanta şeklinde taşınabilir. Bu sayede seyahat ederken bile yanınızda götürebilirsiniz.

  Little bee park yataklar 3-4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilir. Bupark yatakları sadece seyahat için değil 4 yaşına kadarbeşik olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sallama ayakları sayesindebebek beşiği görevide görür.Tekerlekleri sayesinde odadan odaya rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İlk aylarbebekler çok sık uyanır ve annenin süreklibebeğinin başında olması gerekebilir. Bu nedenle uyku zamanı gelince ebeveyn yatağının yanına tekerlekleri sayesinde rahatlıkla yaklaştırılabilir. Anne debebeğine istediği zaman ulaşabilir.

  Park yataklar 2 katlı olur.Bebek hareketlenene kadaroyun parkı nın üst katını kullanır. Hareketlendiği dönemden itibarenbeşiğin alt katına geçilir. Alt kat hem uyku için hemde oyun alanı olarak kullanılabilir.Oyun parkı nın ayak ucunda bulunan fermuarlu oyun kapısının fermuarını açarakbebeğinizin istediği zaman oyun alanına girip çıkmasını sağlayabilirsiniz.

  Park yataklar da müzik ve titreşim özelliğide bulunmaktadır. Bu müzik ve titreşim ilebebeğiniz sakinleşip uyuyacaktır. Alt açma üniteside bulunmaktadır.Bebeğinizinaltını alacağınız zamanlittle bee park yatağın alt açma ünitesinin üstünde rahatlıkla altını alabilirsiniz.

  Little bee park yatak ve özelliklerinewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.