Nattou

Nattou

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    Nattou

    Nattou oyuncaklarının ilk hedefi bebeklerinizin huzurlu ve güvenli şekilde eğlenmesini sağlamaktır. Oyuncak tasarımlarında,kumaşlar seçilirken ve kesiminde,dikiminde ve paketlenmesinde ve tüm satışa kadar ki aşamalarda her daim en küçük ayrıntıya kadar bağımsız bir laboratuvar tarafından Avrupa normlarına uygunluğu test yapılmaktadır.Nattou Oyuncakları, bu şekilde bebeklerin veannelerin huzurunu,mutluluğunu sağlayabileceğinin bilincindedir.

    Nattou oyuncakları bebeklerinize vermeden önce,oyuncakları yıkamanızı tavsiye ederiz,yıkarkende,oyuncakların yıpranmaması için,bir yastık kılıfının içine koyabilirsiniz. Doğru talimatlar ile temizlendiğinde nattou oyuncaklar hep yeni kalacaktır. Sadece ürünlerin üst yüzeyini elde yıkayınız Makinede ise en fazla 30 derecede yıkayın ve kesinlikle çamaşır suyu kullanmayın,ütülemeyin,kurutmayın,sıktırmayın.

    Bebeklerinizinsevimli ilk arkadaşları,oyun halıları,tavşanlar,ve tüm sevimli arkadaş grubu nattou oyuncakların tümüne ilkebebe.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Onlarca çeşit Nattou oyuncak,İlke Bebe Mağazalarında.