Bugaboo

Bugaboo

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Bugaboo

  Bugaboo hareketlilik anlamına gelir .Bugaboo dünya çapında ofisleri ile Amsterdam'da merkezi bir Hollandalı hareketlilik şirketidir. Tasarımcı Max Barenbrug ve Dr. Eduard Zanen tarafından 1999 yılında kurulan bir şirkettir,misyonu hareketle her kişiyi heyecanlandırırarak Bugaboo Markasının Farkını Anlatmaktır. Tutku ile insanları ürünlerini dünyaya ile birleştirmektir.

  Bugaboo Hakkında

  Bugaboo anda tutkulu ve ürünlerimiz ilePortbebe veBebek Arabalarını bizlere sunuyor. İnsanların zevk ile ürünlerini kullanmak ve taşımak için kendi özgürlüğünü yaşamayı hedeflemektedir. Bugaboo her zaman,bizim hedefleri paylaşıyoruz olumlu bir tutum var ve kendilerine sadık kalması insanlar için yayında oluyor.
  Bugaboo kalbinde bir tasarım ve mühendislik firmasıdır. Yenilik doğal ve güçlü sürücü ile hareketlilik kavramı yaratıcıları olarak kendimizi görüntüleyin. Önümüzdeki yıllarda biz Puset ötesinde bizi götürecek yeni alanlara doğru ufkumuzu genişletecek . Hızlı büyüyen bir şirket olarak,her zaman parlak düşünürler,akıllı tasarımcılar ile çalışmaktadırlar. Bugaboo ürün geliştiriciler üzerinde çalışmak projeye bağlı olarak farklı roller alabilir fikrine dayalı çalışma esnek bir yol geliştirdi. Bu yalın düşünmek organizasyon sağlar kalmaz,aynı zamanda kişisel gelişim ve yeni sorunlar için fırsat verir . Her birkaç üst düzey Medior ve genç işlere karşılık,dokuz tamamlayıcı rolleri ayırt eder. Ürünleri arasındaBugaboo BeeveBugaboo Camelon Tasarımları ve farklı heyecan yaratıcak kullanışları ile sizleri bekliyor.