Nuk

Nuk

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Nuk

  Bebeğinizi en doğal ve en rahat beslemek için tercih edeceğinizbiberon çok önemlidir. Anne göğsüne en yakınbiberon emziği ni bulup bebeğinizin ayına hitap edenbiberon u tercih etmenizde çok önemlidir.Nuk Biberonlar 60 ml den başlayıp 300 ml e kadarbiberon bulunmaktadır.Biberon emzikleri desilikon biberon emziği vekauçuk biberon emziği olarak 2 farklı çeşiti bulunmaktadır. Bubiberon emzikleri nin de bebeğinizin ayına hitap eden boyutları bulunmaktadır. seçeceğinizbiberon unkolik gaz sancıları nı da azaltıyor olması gerekmektedir.Nuk Biberon veNuk Biberon Emzikleri nekapıda ödeme,kredi kartı ile vade farksız taksit seçenekleri vehavale ile ödeme seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.

  Bebeğinizinbiberondaki maması soğuyunca hemen ısıtmak içinbiberondan mamayı bi kaba döküp ısıtmanıza gerek yok.Nuk Biberon Isıtıcısı ilebiberonla birlikte ısıtabilirsiniz.Nuk Biberon Isıtıcılarıkapıda ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazalarından inceleyebilirsiniz.

  Emzik aslında düşünüldüğü kadar kötü bir araç değildir.Bebeğin emme duyusunu doyuma ulaştırır ve sakinleşmesini sağlar. Çoğu ebeveyn geceleri çocuklarının sık sık uyanıp ağlamasına yetişemediği için gece uyanınca mama hazırlarkenbebeğin ağlamasını önlemek için bu yola başvururlar. Alacağınızemzik bebeğin ağız yapısına uyumlu olmalıdır.Emzik lerin kaybolmaması için deemzik zinciri alabilirsiniz. Nuk Emzik Zinciri,Nuk Kauçuk Emzik,Nuk Silikon emzik ve diğer marka-modellerdekibebek emzikleri nekapıda ödeme,kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri vehavale ile ödemeseçenekleriyle www.ilkebebe.com veilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.

  Biberon dan bardağa geçmek için debebek alıştırma bardaklarıbulunmaktadır.Nuk alıştırma bardakları ile bebeğinizinbiberon dan bardağa geçmesi son derece kolay olacaktır.Pipetli alıştırma bardakları da bulunmaktadır.Nuk Alıştırma Bardakları nakapıda ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazalarından ulaşabilirsiniz.

  Çalışan annelerinbebeklerini her zaman emzirmeleri mümkün olmaz. O nedenlesüt saklama kutuları da çok tercih edilir. Bu nedenle bebeğin anne sütünden yaratlanmaları içinNuk Süt Saklama Kutuları anneler tarafından çok talep görmektedir.Nuk Süt Saklama Kutuları ve bir çok marka ve modeldekisüt saklama kutularınakapıda ödeme,havale ile ödeme vekredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ilewww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazalarından ulaşabilirsiniz.