Jane

Jane

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Jane

  Bebek arabaları ebeveynlerinbebekleri ile birlikte rahat,huzurlu ve konforlu olarak seyahat etmelerini sağlar.Jane bebek arabaları ilebebeklerinizle beraber keyifli alışverişler yapabilir,ailecek yürüyüşe çıkabilirsiniz.

  Bebek arabaları;Çift yönlü bebek arabaları,travel sistem bebek arabaları,baston puset bebek arabaları,üç tekerlekli bebek arabaları,ikiz bebek arabaları,tek yönlü bebek arabaları gibi modellere ayrılmaktadır. Bu modellerden hangisi sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa onu seçmebilir vewww.ilkebebe.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

  Jane travel sistem bebek arabaları hempuset hemdebebek arabası olarak kullanılabildiği için ebeveynlere büyük kolaylık sunuyor ve en çok tercih edilenbebek arabası modelinden biridir.Travel sistem bebek arabalarıbirbebek arabası bir deana kucağından oluşmaktadır. Bu sayedetravel sistem bebek arabalarıdoğumdan itibaren kullanılabilir.Travel sistem bebek arabalarının içerisinde bulunananakucakları0-13 kg oto koltuğu olarak geçmektedir. Kendi aracı olan ebeveynlerin araçlarındaana kucağıolmadan (oto koltuğu olmadan)bebeklerini araçlarına bindirmeleri yasakdır. Bu nedenle ekstra birtaşımaalmamak için genellikle ebeveynlertravel sistem bebek arabası tercih etmektedirler. Bu0-13 kg Oto koltuğunudilerseniz kendi aracınızda da emniyet kemeri ile bağlayarakoto koltuğuolarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz debebek taşıması olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zaman da buana kucağıevdebebeğinizi uyutmanızda da yardımcı olacaktır. Ayakları oval şekildedir. Ve özelliği ile sayesinde sallanabilir. Yada ek gıdalara geçildiği zamanbebeğinizemama yedirmede de kullanabilirsiniz.

  Jane bebek arabalası modelleri veTravel sistem bebek arabalası modellerinin fiyatları ürün özelliklerine göre değişmektedir.Travel sistem bebek araları da kendi içerisinde özellik ve modellere ayrılmaktadır.Çift Yönlü Travel Sistem Bebek arabalarıda bulunmaktadır. BazıTravel Sistem Bebek Arabalarının içerisindeBebek Malzeme Çantası (Anne Çantası) ve ayrıcaportbebe de bulunmaktadır.

  Jane Travel Sistem Bebek Arabaları,Jane İkiz Bebek Arabaları,Jane Çift Yönlü Bebek Arabaları,Jane Üç Tekerlekli Bebek Arabaları,Jane Tek Yönlü Bebek Arabaları ve bir çok farklı marka ve modelbebek arabalarınıwww.ilkebebe.com adresinden veilke bebe mağazalarında bulabilirsiniz.